Náš příběh

Naším posláním je, aby lidé díky radosti a rovnováze v životě zažívali i více radosti v práci. Věříme, že lidé, kteří mají koníčky, prožívají v životě více radosti. Zaměstnavatelé, kteří přispívají svým lidem na jejich oblíbené aktivity tak zvyšují spokojenost, motivaci a radost z práce ve svých týmech.

Od roku 2004, kdy jsme otevřeli první online cafeterii v Česku a střední Evropě, se snažíme stále přinášet něco nového. Spoustu dalších inovací jsme na náš trh přinesli jako první. Například automatickou aktualizaci dat u klienta, vlastní platební karty, elektronické stravenky i jejich následné propojení se soukromou bankovní kartou, a mnoho dalšího.

Nyní spravujeme benefity od 12 000 smluvních partnerů pro více než 500 firem s 210 000 zaměstnanci. Naší další metou je zjednodušit vám čerpání vašich benefitů a zároveň pro vás výrazně rozšířit možnosti. A tak vznikl tento unikátní portál, ve kterém jsme pro vás předvybrali to nejlepší z cafeterie. Bez vás, našich zákazníků, bychom ale tohle všechno nedokázali. Právě vy a vaše reálné potřeby jsou naší největší inspirací. Chceme, abyste se každý den mohli radovat z maličkostí a těšit se na velké věci.

Facebook
Instagram
LinkedIn