Z reality do kouzelných Beskyd

Hluboká údolí, hory a skvostná příroda. Kouzelná náruč Beskyd navnadí na turistiku, pohladí na duši a převede z denní reality do pohádky. Třeba takový Velký Javorník, ze kterého uvidíte vše jako na dlani nebo Lysá hora, která je právem královnou Moravskoslezských Beskyd.

Po toulkách přírodou taky trochu hýčkání

V nohách několik kilometrů a vy už jen lebedíte u večeře. Po toulkách po Valašském městečku či Pustevnách si zasloužíte odpočinek a relax. Dopřejte vašemu tělu pořádnou prohřívačku třeba v sauně v B-fit fitness, kde se dokonale zregenerujete. Zdravotní účinky sauny jsou téměř všemocné a zejména po túře snad není nic lepšího.

Dovádění ve vodě pro deštivé dny

Může se stát, že nějaký den na dovolené prší. V takových chvílích se nabízí vyrazit za zábavou třeba do aquaparku. Tobogány, skluzavky, vodní řeky a vířivky dokonale zabaví celou rodinu. Třeba Sportplex – Krytý aquapark Olešná či Aquapark Frenštát pod Radhoštěm jsou jasnou volbou, když jde o náhradní plán pro nepříznivé počasí. Vodní skotačení je navíc báječná forma sportu, při kterém se ani nezapotíte, a přesto jste v pohybu.

Sladké probuzení do středu přírody

Nocleh i zábavu v jednom najdete třeba v penzionu Liščí Mlýn, kde se můžete zabavit na antukovém kurtu, střelnici či v bazéně. Stejně dobře se zabavíte i v Hotel Petr Bezruč, kde na vás čeká třeba bowling, kulečník či stolní tenis. Jedinečný výhled do údolí řeky Bečvy a na přehradu v kombinaci s výhledem na horský hřeben Pusteven a Radhoště si dopřejete v Hotelu Duo. Se skleničkou v ruce si výhled na okolní panoramata užijete v Hotel Ondrášův Dvůr, kde najdete ubytování s wellnessem jen pro dospělé. Horský hotel Čeladenka zaujme oceněním nejlepšího hotelu v Moravskoslezském kraji, kde si dovolenou užijete v klidu i s vašimi domácími mazlíčky. Svou jedinečnost si zasluhují mimo jiné luxusními lesními lázněmi a dokonalou polohou v oáze klidu. Okolí čarokrásné přírody najdete také v pensionu Hubert, který si vás získá vlastním přírodním koupalištěm i možností strávit romantické okamžiky u ohniště.

Čarovné spojení luxusu a beskydských krás

Nadstandardní služby si dosyta užijete v jedné z nejlepších valašských rezidencí, kterým je Hotel Horal ve Velkých Karlovicích. Najdete tu nejen luxusní ubytování a kuchyni, ale i špičkový wellness program a krásnou přírodu, kterou je hotel obklopen ze všech stran. Další spojení luxusu a malebné přírody je jednoznačně hotel Bartoš. O vaše chuťové pohárky se zde postará vyhlášená restaurace Ardesia, kde kuchařům jde o víc než jen utišit váš hlad. Hotel Antonie **** vám učaruje svou moderní architekturou, a především špičkovými službami v oblasti wellness a sportu. Naprostý klid zajistí malá kapacita objektu, která hostům poskytuje komorní a soukromou atmosféru.

Myslíme na vás.
Benefit Plus

Nabídka benefitů

Facebook
Instagram
LinkedIn